خوانندگان محترم سلام

با پوزش از تاخير در بروزرسانی آپديت به مشغله زياد کاری همانطور که می دانيد تهيه و آماده سازی چهار نشريه (کلبه سرگرمی و کولاک هر کدام دو شماره درماه ) در ماه کاری سنگين و زمان بر می باشد تا چه رسد به اينکه بنده با شش هفت تا نشريه ديگر هم همکاری دارم . به هرحال مطالب ذيل را به حضورتان تقديم می دارم.

۱- نخستين مطلب درباره نظرسنجی کدام نشريه جدول بهتر می باشد است که به بحث داغ محافل نشريات جدول تبديل شده است و نخستين نتايج آن در صفحه وبلاگ کلبه سرگرمی در شماره پانزدهم شهريور به چاپ رسيد . از آنجايی که نتايج نهايی بايد در شماره اول مهرماه در همان صفحه چاپ شود از علاقه مندان دعوت می شود در اين نظرسنجی شرکت نمايند تا زودتر تکليف بهترين گروه نشريات جدول مشخص شود زيرا صفحات نشريه اول مهر تا پايان همين هفته بايد آماده چاپ شود بنابراين فقط تا روز چهارشنبه فرصت داريد تا در اين نظرسنجی شرکت نماييد.

۲- از همه علاقه مندان مطالب جدولی دعوت می شود در گروه کلبه سرگرمی عضو شوند و در قسمت ديتا بيس مطالب مورد نظرشان را مطالعه نمايند. ليست کامل مطالب اين بخش تا به امروز عبارت است از :

-کتبهای تاريخی

- سمبلها ونمادها

- القاب کشورها

- پدران تاريخ و علوم

- واحدهای شمارشی

- نام قديم شهرهای ايران

- القاب شهرهای ايران

۳- دوستانی که شماره های جديد پانزدهم شهريور ماه کلبه و کولاک را تهيه کرده اند حتما می دانند که بخشی از فضاهای خالی بين جداول شرح در متن به لطيفه و جوک های جديد روز اختصاص گرفته است که دوستان می توانند برای اين بخش مطالب خود را در قسمت نظرسنجی همين صفحه وارد نمايند تا با نام خودشان چاپ شود البته پس از بررسی های لازم و در صورت صلاحديد.

۴- بخش جداول خوانندگان را هم فراموش نکنيد دوستانی که مايل به طراحی جدول هستند می توانند جداول طراحی شده را از طريق ايميل و يا پست به آدرس نشريه برای چاپ در اين بخش ارسال نمايند. جداول کلاسيک را در ابعاد ۱۱*۱۱ برای نشريه کلبه سرگرمی و جداول شرح در متن را در همان ابعاد مشخص شده در مجله کولاک

طراحی نموده و ارسال کنيد.

۵- دوستانی که تمايل به ارسال مطالب آموزشی و جالب در روی گروه دارند بايد حتما از فرمت عربی و يا يونيکد استفاده نمايند در ضمن از تاييد مطالب غير اخلاقی و يا تبليغاتی بر روی گروه معذوريم.

با تشکر

 

/ 1 نظر / 10 بازدید
saghi

سلام من چه شکلی ميتونم عضو گروهتون شم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟