چاپ مطالب شما با نام خودتون

سلام!

آيا می دانيد ما مطالب شما را با نام خودتون چاپ می کنيم ؟

شما می توانيد مطلب خودتون را در يکی از گروههای زير تهيه و ارسال نماييد تا در اولين فرصت با نام شما چاپ شود.

۱- جدول کلاسيک خوانندگان مجله کلبه زندگی : اندازه جدول کلاسيک بايد ۱۱*۱۱ باشد و خانه های سياه تقارن داشته باشند. شرح جدول را در کاغذی جداگانه بنويسيد.

۲- جدول شرح در متن خوانندگان مجله کولاک : اندازه جدول بايد منطبق با اندازه جدول شرح درمتن خوانندگان در صفحه ۴۸ مجله کولاک باشد.

۳- لطيفه و لبخند در هر دو مجله : لطيفه ها بايد کوتاه بوده و نکات غير اخلاقی و قوميتی نداشته باشد.

۴- پيامهای محبت در صفحه کلبه محبت مجله کلبه زندگی : اين صفحه مجددا از اول مهرماه چاپ می شود که می توانيد مطالب خود را ارسال نماييد.

۵- جدول کارتی و جدول واژه يابی خوانندگان : می توانيد اسم خود را برای کار شدن در اين جدول در قسمت نظرخواهی ثبت نام نماييد.

۶- مطالب و نکات مفيد جدولی : بزودی قصد داريم بخشی را به اين نوع مطالب اختصاص بدهيم علاقه مندان می توانند مطالب خود را از طريق ايميل و يا پست به دفتر نشريه و يا وارد کردن آن در قسمت نظرخواهی بنويسند

 

/ 2 نظر / 10 بازدید
Virus

با من دل شده گر یار نسازد چه کنم ؟ / دل غمگین مرا گر ننوازد چه کنم ؟ ***بر من آن است که با فرقت او می سازم / وصلش ار با من بیچاره نسازد چه کنم ؟ *** جانم از آتش غم سوخت ، نگویید آخر / تا غمش یک نفسم جان نگدازد چه کنم ؟ *** خود گرفتم که سر اند ره عشقش بازم / با من آن یار اگر عشق نبازد چه کنم ؟ == عراقی همدانی

saghi

سلام شعله های عشق را افروختن در ميانش سوختن با همه حرف ساختن ... اين تمام زندگيست!!!!