دوستان عزيز سلام

۱- علاقه مندان به جداول و سرگرمی های متنوع خصوصا انواع شرح در متن می توانند مجلات جدول كلبه زندگی و كولاك را تهيه نمايند . مجله های جدول کلبه زندگی و کولاک اول و پانزدهم هر ماه منتشر می شوند .

۲- خوانندگانی که مايل هستند جدول آنها در قسمت جدول خوانندگان مجله کلبه زندگی چاپ شود می توانند جداولشان را به آدرس ايميل ‌NewPuzzel@yahoo.com ارسال نمايند. توجه نماييد سايز جداول ارسالی بايد كلاسيك ۱۱*۱۱ باشد فعلا از چاپ جدول در سايزهای ديگر معذوريم.

۳- ما آمادگی همكاری با ناشرانی كه قصد چاپ كتابهای سرگرمی كاردستی و ماكت سازی كه نمونه آنها در صفحه آخر مجله كولاك چاپ می شود را داريم. جهت همكاری و كسب اطلاعات بيشتر از طريق ايميل با ما در ارتباط باشيد.

۴- خوانندگان گرامی می توانند علاوه بر ارتباط مستقيم تلفنی جهت راهنمايی و بيان نظرات از طريق  وبلاگ و يا ايميل مستقيم طراح جدول نظرات و پيشنهادات خود را در خصوص اين دو مجله مطرح نمايند تا در اولين فرصت به آنها رسيدگی شود. بزودی فرم نظرخواهی در ارتباط با جداول از طريق مجله و اين وبلاگ منتشر می شود تا از ابتدای تابستان شاهد تغييرات جديدی متناسب با نظرات شما در مجله كلبه زندگی و كولاك باشيم.

۵- شما دوستان عزيز اگر واژه يا اصطلاح جديدی را در مطالعات خود يافتيد می توانيد آن را برای ما ارسال نماييد تا در جداول از آنها استفاده كنيم و به اين ترتيب با كمك شما عزيزان جداول ما هر چه پربارتر و جديد تر خواهد بود. همچنين ما را از راهنمايی های خود بهره مند سازيد.

۶- در آينده ای نزديك تصميم به فعال كردن بخشهای مختلف برای اين وبلاگ از جمله خبرنامه و ارسال هفتگی جدول برای شما از طريق ايميل و قسمت نظرخواهی و بخشهای متنوع ديگر داريم .

۷- صاحبان كالا و شركتها كه مايل به تبليغات در مجلات جدول هستند می توانند از طريق ايميل با ما تماس بگيرند . همچنين شركتهايی كه مايل به طراحی جدول ويژه محصولات خود می باشند نيز می توانند با ما مكاتبه نمايند. شما عزيزان می توانيد با اختصاص دادن محصولات خود برای بخش جوايز برندگان مجله علاوه بر تبليغ محصولات خود ما را در اين كار فرهنگی ياری نماييد.

 

 

 

 

/ 1 نظر / 10 بازدید
هادی

درود بر شما دوستان دوست داشتنی ... ۲ شماره از مجل تون رو مطالعه کردم ... از ديدگاه من جدول ها از نظر سختی در حد متوسطی قرار دارند و حل آنها برای يک مبتدی هم چندان مشکل نيست ... دوستان عزيز اگر اندکی در مجله ی خود به خواندنی های جالب بپردازيد کيفيت بالاتر خواهد رفت ... در ضمن قيمت مجله هم در سطح خوبی قرار دارد ... اگر خواهان طراحی قالب برای وبلاگ مجله بوديد با من تماس بگيريد ... دوستدار شما هادی