سلام دوستان و خوانندگان گرامی

باتشکر از شرکت شما در نظرخواهی ها و حضور فعال تان در گروه و وبلاگ کلبه سرگرمی لطفا به نکات ذيل توجه نماييد.

۱- اولين خبر اينکه با موافقت مدير مسئول مجله از اين پس صفحه ای در مجله کلبه سرگرمی به مطالب وبلاگ کلبه سرگرمی و نظرات شما دوستان اختصاص داده شده است که اميدواريم از اين ابتکار جديد استقبال نماييد. نتايج نظرسنجی ها و ساير نظرات و پيشنهادات با نام شما در اين صفحه چاپ شده و به اطلاع همه خوانندگان مجله می رسد.

۲- نکته بعدی در رابطه با نکات و مطالب جدولی است از اين پس تصميم داريم اين نکات را در قسمت گروه کلبه سرگرمی و در بخش ديتابيس قرار دهيم به چند دليل که مهمترين آنها امکان گرفتن پرينت توسط خوانندگان و قابليت امکان آپديت کردن و بروز رسانی مطالب می باشد . پس علاقه مندان می توانند برای استفاده از اين مطالب با عضويت در گروه در بخش ديتابيس آنها را مطالعه نمايند.

بنابراين مطالب قبلی را به تدريج به گروه اضافه می نماييم و سپس مطالب جديد را نيز ايجاد خواهيم کرد . مطالبی که اکنون در گروه قرار دارند عبارتند از :

پدران تاريخ و علوم

سمبل ها و نمادها

القاب کشورها

کتابهای تاريخی

واحدهای شمارشی

۳- همانطور که می دانيد از آنجايی که برخی نشريات در کارشان موفق نبوده اند و تيراژشان کاهش پيدا کرده است و با توجه به علاقه مندی خوانندگان به جدول و به دنبال انگيزه های مالی و استفاده از اين علاقه مندی اقدام به تغيير موضوع و چاپ جدول نموده اند و در پی اين اهداف اقدام به کپی برداری و چاپ غيرمجاز جداول و سرگرمی های مجله های جدول کولاک و کلبه سرگرمی کرده اند که خوشبختانه با برخوردهای قاطع مدير مسيول نشريه و حمايت ايشان اميدواريم اين موضوع تکرار نشود زيرا در غير اين صورت با شکايت مستقيم به اداره مطبوعات داخلی  نسبت به چاپ بدون مجوز آثار و مطالب مربوطه مواجهه خواهند شد . اين افراد سودجو بايد اين نکته را بدانند که کليه حقوق چاپ مجدد آثار مربوط به اينجانب است و بدون مجوز هيچ فرد يا سازمانی حق کپی برداری و تکثير و چاپ مجدد را ندارد.

۴- عزيزانی که در خارج از ايران هستند برای اشتراک مجله می توانند با ايميل NewPuzzel@yahoo.com مكاتبه نمايند تا در اسرع وقت نسبت به درخواست آنها اقدام شود.

/ 4 نظر / 11 بازدید
mahdieh

من نا فرم معتادم به مجله جدول ! روزی ۲-۳ تاشو حل نکنم ديوونه می شم ! يکی منو نجات بده !!!

mahdieh

ولی مجله های شما رو دوست ندارم چون همش رمز و راز داره ! من دلم کی خواد فقط جدول حل کنم هزار تا

saghar

من نا فرم معتادم به مجله جدول ! روزی ۲-۳ تاشو حل نکنم ديوونه می شم ! يکی منو نجات بده !! دقيقا مثله من و مامانم

saghi

سلام ای ول همه معتاد شما شدن!!!!!!!! ما هم جز معتادين هستيم.